eToys - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی نہيں

en: Rename
ur: دوبارہ نام ديں

en: Tile
ur: ٹائٹل

en: set display type
ur: ڈسپلے کی قسم

en: normal
ur: نارمل
