eToys - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Instances of {1} do not respond to keyed accessing messages.
ur: {} کی مثاليں کيڈ پيغام کو جواب نہيں ديتيں۔

en: a stream
ur: ايک سٹريم

en: Reading
ur: پڑھنا

en: The system transcript
ur: سسٹم ٹرانسکرپٹ

en: Save method with style
    Save method simply
ur: طريقہ محفوظ کريں سٹائل کے ساتھہ
    طريقہ محفوظ کريں

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
ur: ويب براؤزر نہيں مل سکا۔  ديکھيں
      صفحہ کو سورس کے طور پر ديکھيں؟

en: open a browser to view this URL?
ur: اس يو آر ايل کو ديکھنے کے ليے براؤزر کھوليں؟

en: View web page as source
    Cancel
ur: ويب پيج کو سورس کے طور پر ديکھيں
    منسوخ کريں
