eToys - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: If true, set http proxy automatically on startUp. Only works on MacOS X for now
tr: doğruysa, http proxy'yi başlangıçta otomatik olarak kur. şu an sadece MacOS X 'de çalışır.

en: Host name or address?
tr: bağlanabileceğiniz bilgisayarın adı ya da yeri?

en: Document could not be fetched
tr: dosya getirilemiyor.

en: Retry\Give Up
tr: tekrar dene\vazgeç.

en: operation not supported
tr: işlem desteklenmiyor.

en: Server responded: {1}
tr: Sunucu yanıtı: {1}

en: Enter a new file name
tr: yeni bir dosya adı gir.

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
tr: bu dosyanın üzerine yaz
    . başka bir isim seç
    . iptal et.

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
tr: {1} upload ({2})'yi başarılı olmadı.

en: (uploading {1}...)
tr: (yükleniyor {1}... )

en: No projects found for your criteria
tr: bu seçeneğinize uygun proje bulunamadı.

en: Server responded
tr: ilgili sunucu_

en: (uploading
tr: (yükleniyor_

en: ...)
tr: ... )

en: An editor for the http proxy settings
tr: http ayarları düzenleyicisi

en: http proxy editor
tr: http ayar düzenleyici

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
tr: Vekil sunucu adı: '{1} giriş: {2}.

en: Stop using Proxy Server.
tr: Vekil sunucu kullanmayı durur.

en: Accept
tr: Kabul

en: Accept the proxy settings
tr: Proxy ayarlarını kabul et.

en: Cancel
tr: İptal

en: Cancel the proxy settings
tr: Proxy ayarlarını iptal et.

en: Server Name:
tr: Sunucu Adı:

en: HTTP Proxy Editor
tr: HTTP Proxy düzenleyici

en: view this attachment
tr: eklentiyi göster.

en: view this image attachment
tr: resim eklentisini göster.

en: \save this attachment
tr: \eklentiyi kaydet.
