eToys - en to tr translation catalogue (60 entries)

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: A tool for sending messages to other Squeak users
tr: diğer Squeak kullanıcılarına mesaj yollama aracı

en: Text chat
tr: Chat - konuşma

en: IP address for chat partner
tr: konuşma partneri için IP adresi

en: Replies
tr: cevaplıyor

en: Send with Return?
tr: geri dönüşlü mü yollayalım?

en: Your message to:
tr: -a mesajınız:

en: A tool for sending objects to other Squeak users
tr: diğer Squeak kullanıcılarına nesne yollama aracı

en: Fridge
tr: buzdolabı

en: Changes between group mode and individuals
tr: grup konumu ve kişiler arası değişiklikler

en: the Fridge
tr: buzdolabı

en: You currently are not listening and will not hear a reply.
    Shall I start listening for you?
tr: Şu an dinlemiyorsun ve bir cevap da duyamazsın. 
    Senin için dinlemeyi başlatmamı ister misin?

en: A tool for receiving things from other Squeak users
tr: diğer Squeak kullanıcılarından gönderilenleri alma aracı

en: Listener
tr: dinleyici

en: Delete
tr: silmek

en: Grab
tr: yakalamak

en: Morph from
tr: _dan morf

en: Click to START listening for messages
tr: mesajları dinlemek için BAŞLAT a bas.

en: Click to STOP listening for messages
tr: mesajları dinlemeyi kapatmak için DUR a bas .

en: Incoming communications
tr: gelen bağlantılar

en: receiving
tr: kabul edilen

en: working
tr: çalışma

en: A sign that you accept morphs dropped directly into your world
tr: kabul ettiğiniz morfların doğrudan sahnenize düştüğünü gösteren işaret

en: Welcome
tr: hoşgeldiniz.

en: My presence in this world means received morphs may appear automatically
tr: bu sahnede bulunmamın sebebi, alınan morfların otomatik olarak açılabilmesidir.

en: A tool for sending messages to several Squeak users at once
tr: değişik Squeak kullanıcılarına bir seferde mesaj gönderme tuşu

en: Text chat+
tr: Chat - konuşma+

en: Who are you chatting with?
tr: kiminle konuşuyorsunuz?

en: Click to edit participant list
tr: katılımcıların listesini düzenlemek için tıkla.

en: Multi chat with:
tr: -ile çoklu konuşma:

en: A tool for collaborating with other Squeak users
tr: diğer Squeak kullanıcılarıyla birlikte çalışma açan tuş

en: Badge
tr: işaret

en: Get his status now\Send my status now
tr: durumunu şimdi belirle\benim durumumu şimdi yolla.

en: Last name:
tr: soyad:_

en: \Last message in:
tr: \içindeki son mesaj:_

en: \Last status check at:
tr: \kontrol edilen son durum:_

en: \Last status in:
tr: \içindeki son durum:_

en: No connection to:
tr: -e bağlantı yok:_

en: Open a written chat with this person
tr: bu kişiyle yazılı konuşma aç.

en: See if this person is available
tr: bu kişinin bağlı olup olmadığına bak.

en: See this person's world (if he allows that)
tr: bu kişinin sahnesine bak (izin verirse).

en: Start telemorphic with this person
tr: bu kişiyle telemorfik başla.

en: sending
tr: gönderiliyor.

en: Tell this person about the current project
tr: şu anki proje hakkında bu kişiye bilgi ver.

en:  would like to see your desktop
tr: masaüstünü görmek istiyor.

en:  would like to know if you are available
tr: bağlı olup olmadığınızı görmek istiyor.

en: Request buffered Nebraska session
tr: Nebraska bölümünü koruma isteği

en: Quit
tr: çıkmak

en: Quit this Nebraska session
tr: bu Nebraska bölümününden çık.

en: Switch between 1x1 and scaled view
tr: 1x1 ve ölçülen görüntü arasında değişim

en: A button to start the Nebraska desktop sharing server
tr: Nebraska masaüstü paylaşım sunucusunu başlatan tuş

en: NebraskaServer
tr: Nebraska sunucusu

en: Shutdown the server?
tr: sunucuyu kapatacak mısınız?

en: End Nebrasks session
tr: son Nebrasks bölümü

en: Show more or less of Nebraska Status
tr: daha çok ya da daha az Nebraska durumu göster.

en: --clients--
tr: --kullanıcılar--

en:  Nebraska: {1} clients
tr: Nebraska: {1} kullanıcılar

en: backlog:
tr: birikim:_

en: <Nebraska not active>
tr: <Nebraska aktif değil>

en: could not connect to server
tr: sunucuya bağlanamıyor.
