eToys - en to tr translation catalogue (69 entries)

en: open
tr: aç

en: open as movie
tr: film olarak aç.

en: open file as movie
tr: dosyayı film olarak aç.

en: Back one frame
tr: Bir çerçeve geri al

en: Forward one frame
tr: bir çerçeve ilerlet.

en: Go to final page
tr: son sayfaya git.

en: Go to first page
tr: ilk sayfaya git.

en: Invoke menu
tr: menüye başvurun.

en: Play backward
tr: geriye oynat.

en: Play forward
tr: ileriye oynat.

en: Scan by slider
tr: slayt ile gözden geçir.

en: Stop playback
tr: geri oynatımı durur.

en: add sound track
tr: ses parçası ekle.

en: end clip here
tr: kırpmayı burada bitir.

en: hide sound track
tr: ses parçasını gizle.

en: make a new movie
tr: yeni bir film yap.

en: make thumbnail
tr: tırnak işareti yap.

en: open movie file
tr: film dosyasını aç.

en: show sound track
tr: ses şarkısını göster.

en: Choose a movie file to open
tr: açılacak bir film dosyası seç.

en: add soundtrack
tr: film müziği ekle.

en: create JPEG movie from folder of frames
tr: film karesi dosyalarından JPEG filmi oluştur.

en: create JPEG movie from MPEG
tr: MPEGden JPEG filmi oluştur.

en: create JPEG movie from SqueakMovie
tr: Squeakmovie'den JPEG filmi oluştur.

en: remove all soundtracks
tr: tüm film müziklerini kaldır.

en: set frame rate
tr: çerçeve oranını belirle.

en: turn off repeat (now on)
tr: tekrarı kapat (şu an açık)

en: turn on repeat (now off)
tr: tekrarı aç (şu an kapalı)

en: Frame rate?
tr: çerçeve oranı?

en: New movie name?
tr: yeni film adı?

en: Quality level (1 to 100)?
tr: kalite seviyesi (1den 100e)?

en: advanced
tr: gelişmiş

en: next frame (->)
tr: sonraki kare (->)

en: open file (o)
tr: dosya aç (o)

en: play (p)
tr: oynat (p)

en: previous frame (<-)
tr: önceki kare (<-)

en: rewind (r)
tr: geri sar (r)

en: stop (s)
tr: dur (s)

en: subtitles
tr: yan başlıklar

en: zoom
tr: yakınlaştır

en: File not found: {1}
tr: {1} dosyası bulunamadı

en: Not an MPEG or JPEG movie file: {1}
tr: {1} MPEG ya da JPEG film dosyası değildir.

en: opening the file, please wait
tr: dosya açılıyor, lütfen bekle.

en: select a video file
tr: bir video dosyası seç.

en: Desired frames per second?
tr: her saniyede bir film karesi isteniyor mu?

en: Path changed. Enter new one for:
tr: yol değişti. - için yeni bir tane gir:

en: open subtitles file (u)
tr: yan başlıklar dosyasını aç (u).

en: set subtitles background color
tr: yan başlıklar arka plan rengini belirle.

en: set subtitles color
tr: yan başlıklar rengini belirle.

en: set subtitles font
tr: yan başlıklar fontni belirle.

en: turn off full screen
tr: tam ekranı kapat

en: turn on full screen
tr: tam ekran aç

en: A player for MPEG and JPEG movies
tr: MPEG ve JPEG film oynatıcısı_

en: MPEGPlayer
tr: MPEG oynatıcı

en: Multimedia
tr: multimedya

en: A Player for MPEG movies
tr: MPEG filmleri oynatıcısı

en: Movie Player
tr: Film oynatıcı

en: open file in an MPEG player
tr: MPEG oynatıcıda dosya aç.

en: play
tr: oynamak

en: play in MPEG player
tr: MPEG oynatıcıda oynat.

en: Menu
tr: menü

en: Open
tr: açmak

en: Play
tr: oynat.

en: Rewind
tr: geri sar

en: Stop
tr: Duraklat.

en:  end
tr: son

en: start
tr: başlangıç

en:  loud
tr: yüksek sesli

en: Quit
tr: çıkmak
