eToys - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
tr: olmayan bir dosyayı isimlendirmeye çalışma

en: delete old version
    cancel
tr: eski versiyonu sil. 
    iptal et.

en: Failed to rename file
tr: Dosya yeniden adlandırılamadı. Hata

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
tr: Yeniden isimlendirmeye çalıştığın {1} dosyası zaten var.

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
tr: dosya çıkarma (chunk) formatında Smalltalk kodu içermesi beklenen dosyanın bütün içeriğini ilerlet.

en: fileIn entire file
tr: tüm dosya içeri

en: filein
tr: Dosyaİçeri

en: remove lfs
tr: lfs'yi kaldır.

en: remove line feeds
tr: satır girişlerini kaldır.

en: remove line feeds in file
tr: dosyadaki satır geçişlerini kaldır

en: create a new file
    choose another name
    cancel
tr: yeni bir dosya oluştur. 
    başka bir isim seç. 
    iptal et.

en: Enter a new file name
tr: yeni bir dosya adı gir.

en: {1}
    does not exist.
tr: {1}
    yok.

en: Could not delete the old version of that file
tr: bu dosyanın eski versiyonu silinemiyor.

en: overwrite that file\choose another name\cancel
tr: bu dosyanın üzerine yaz\başka bir isim seç\iptal et.

en: Please close this to abort file opening
tr: dosya açılmasını durdurmak için bunu kapat.

en: {1}
    already exists.
tr: {1}
    zaten var.

en: Cancel
tr: İptal

en: Choose another name
tr: başka bir isim seç.
