eToys - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: browse state handler class
tr: durum denetimine göz gezdir.

en: clear log
tr: günlüğü sil

en: start logging all but move and step events
tr: herşeyi günlüğe kaydet fakat olayları atla.

en: start logging event...
tr: olayı günlüğe kaydetmeye başla...

en: start logging move events
tr: daha fazla olayları günlüğe kaydetmeye başla.

en: start logging step events
tr: kademeli olayları günlüğe kaydetmeye başla

en: stop logging all events
tr: olayları günlüğe kaydetmeyi durur

en: stop logging event...
tr: olayı günlüğe kaydetmeyi durur...

en: view log
tr: günlüğü göster

en: view state hierarchy
tr: durum sıralamasını göster
