eToys - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: decompress to file
tr: sıkıştırılmışı dosyaya aç

en: install
tr: yükle

en: install into new change set
tr: yeni değişiklik setine yükle

en: install the decompressed contents of the file as a body of code in the image: create a new change set and file-in the selected file into it
tr: resimde dosyanın sıkıtırılmamış halini kodun bir parçası olarak yükle: yeni bir değişiklik seti yarat ve seçilen dosyaları bunun içine aktar.

en: file in the entire decompressed contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
tr: fileout (chunk) formatında Smalltalk kodu içermesi beklenen dosyanın tüm sıkıştırılmamış içeriğindeki dosya.

en: fileIn entire file
tr: tüm dosya içeri

en: filein
tr: Dosyaİçeri

en: view decompressed
tr: açılmış halini izle

en: {1}
    appears to be a compressed file.
    Do you want to uncompress it?
tr: {1} 
    sıkıştırılmış dosya gibi görünüyor. 
    Onu açmak ister misin?

en: compress file
tr: sıkıştırılmış dosya

en: compress file using gzip compression, making a new file
tr: gzip sıkıştırması kullanarak dosyayı sıkıştır ve yeni bir dosya yap.

en: Unzip a stream
tr: Akım sıkıştırmasını aç

en: Wrong CRC-32 (expected {1} got {2}) (proceed to ignore)
tr: Yanlış CRC-32 ({2}in {1} olması bekleniyordu) (yok say)
