eToys - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Instances of {1} do not respond to keyed accessing messages.
tr: {1} 'in örnekleri anahtarlı erişme mesajlarına yanıt vermez.

en: a stream
tr: bir akım

en: Reading
tr: Okuma

en: A Transcript is a window usable for logging and debugging; browse references to #Transcript for examples of how to write to it.
tr: Transkript, günlük tutmak ve hata ayıklamak için uygun bir penceredir; nasıl yazacağınızının örnekleri #Transcript kaynağında vardır.

en: Transcript
tr: Transkript

en: The system transcript
tr: Sistem transkripti

en: Save method with style
    Save method simply
tr: Stilli haliyle kaydet. 
    sadece kaydet.

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
tr: Bu metod yeni bir stil içermektedir (örneğin kalın yazı ya da renkli metin). Gerçekten stili bilgisi ile kaydetmek istiyor musunuz?

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
tr: Web tarayıcısı bulunamadı. Sayfa 
    kaynak olarak gösterilsin mi?

en: open a browser to view this URL?
tr: Bu URL'yi göstermek için internet gezgini açılsın mı?

en: View web page as source
    Cancel
tr: İnternet sayfasını kaynak olarak göster. 
    İptal et.
