eToys - en to te translation catalogue (6 entries)

en:  height=
te: ఎత్తు=

en:  width=
te: వెడల్పు=

en: Type
te: రకము

en: 256 colors
te: 256 రంగులు

en: black and white
te: నలుపు మరియు తెలుపు

en: original
te: అసలు
