eToys - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Loading
te: చదువుతుంది

en: Loading
te: చదువుతుంది

en: Click here to empty the trash.
te: చెత్త ఖాళీ చేయడానికి ఇక్కడ నొక్కు

en: EMPTY
te: ఖాళీ

en: Your Name
te: మీ పేరు

en: T R A S H
te: చెత్త
