eToys - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Host name or address?
sv: Värdnamn eller -adress?

en: Document could not be fetched
sv: Dokument kunde inte hämtas

en: Retry\Give Up
sv: Försök igen\Ge upp

en: operation not supported
sv: denna operation stöds inte

en: Server responded: {1}
sv: Servern svarade: {1}

en: Enter a new file name
sv: Ange ett namn för den nya filen

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
sv: Det gick inte att skicka in {1} ({2}).

en: (uploading {1}...)
sv: (skickar in {1}...)

en: Server responded
sv: Servern svarade

en: (uploading
sv: (skickar in

en: An editor for the http proxy settings
sv: Redigerare för HTTP-proxyinställningar

en: http proxy editor
sv: HTTP-proxy-redigerare

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
sv: Proxyserver vid namn: '{1}' port: {2}.

en: Stop using Proxy Server.
sv: Sluta använda proxyserver.

en: Accept
sv: Acceptera

en: Accept the proxy settings
sv: Acceptera proxyinställningar

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Cancel the proxy settings
sv: Acceptera proxyinställningar

en: Server Name:
sv: Servernamn:

en: HTTP Proxy Editor
sv: HTTP-proxy-redigerare

en: view this attachment
sv: visa den här bilagan

en: view this image attachment
sv: visa den här bildbilagan

en: \save this attachment
sv: \spara den här bilagan
