eToys - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: This file's version ({1}) is higher than 
    the currently supported version ({2}). 
    It may contain features that are not supported 
    and it may not display correctly.
    Do you want to continue?
sv: Filens version ({1}) är högre än 
    den version ({2}) programmet stöder. 
    Filen kan innehålla funktioner som inte stöds 
    och kan kanske inte visas korrekt.
    Vill du fortsätta?

en: open
sv: öppna

en: open as Flash
sv: öppna som flash

en: open file as flash
sv: öppna filen som Flash

en: Enter the Smalltalk code to execute:
sv: Mata in Smalltalkkod att utföra:

en: remove all actions
sv: ta bort alla åtgärder

en: set custom action
sv: ange anpassad åtgärd

en: add project target
sv: lägg till mål för projektet

en: remove project target
sv: ta bort mål för projektet

en: show compressed size
sv: visa komprimerad storlek

en: more smoothing
sv: mer utjämning

en: turn off smoothing
sv: stäng av utjämning

en: turn on smoothing
sv: sätt på utjämning

en: make controls
sv: skapa styrning

en: open sorter
sv: öppna sortering

en: Flash Player
sv: Flash-spelare

en: continue playing
sv: fortsätt spela

en: play
sv: spela

en: stop
sv: stoppa

en: stop playing
sv: sluta spela
