eToys - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Failed to rename file
sv: Kunde inte byta namn på filen

en: Enter a new file name
sv: Ange ett namn för den nya filen

en: {1}
    does not exist.
sv: {1}
    finns inte.

en: Please close this to abort file opening
sv: Stäng denna för att avbryta öppning av fil

en: {1}
    already exists.
sv: {1}
     finns redan.

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Choose another name
sv: Välj ett annat namn
