eToys - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: browse state handler class
sv: bläddra i tillståndshanterarklass

en: clear log
sv: rensa loggen

en: start logging all but move and step events
sv: börja logga allt utom flyttning och steghändelser

en: start logging event...
sv: starta loggning av händelse...

en: start logging move events
sv: starta loggning av fler händelser

en: start logging step events
sv: starta loggning av steghändelser

en: stop logging all events
sv: avsluta loggning av alla händelser

en: stop logging event...
sv: avsluta loggning av händelse...

en: view log
sv: visa loggen

en: view state hierarchy
sv: visa lägeshierarki
