eToys - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: A broom to align Morphs with
sv: En kvast att samla morfer med

en: Broom
sv: Kvast

en: Graphics
sv: Grafik

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
sv: Dra mig för att anpassa andra morfer. Dra med skiftknappen nedtryckt för att flytta mig utan att påverka andra morfer. Dra mig med andra musknappen för att anpassa enligt centerpunkter.

en: A broom to align shapes with
sv: En kvast att anpassa former med

en: Connector Broom
sv: Anslutningskvast

en: Connectors
sv: Anslutningar
