eToys - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Play
sk: Zahraj

en: Save
sk: Ulož

en: Stop
sk: Zastav

en: Unnamed
sk: Nepomenované

en: SoundRecorder
sk: Záznamník zvuku

en: Play the current recording from its beginning
sk: Zahraj aktuálny záznam od začiatku

en: Save the current recording for future use.
sk: Ulož aktuálny záznam pre budúce použitie.

en: Start a new recording
sk: Začni nový záznam

en: Stop current recording or playback
sk: Zastav aktuálne nahrávanie alebo prehrávanie záznamu

en: choose compression...
sk: zvoľ kompresiu...

en: help
sk: pomoc

en: None
sk: Žiadny

en: Sound Recorder
sk: Záznamník zvuku

en: time
sk: čas

en: Pause
sk: zastavený

en: Repeat
sk: Opakuj
