eToys - en to sk translation catalogue (103 entries)

en: choose new graphic
sk: vyber nový tvar

en: grab new graphic
sk: zachyť nový tvar

en: change first color
sk: zmeň prvú farbu

en: change second color
sk: zmeň druhú farbu

en: linear gradient
sk: lineárny prechod

en: radial gradient
sk: lúčový prechod

en: change orientation
sk: zmeň orientáciu

en: change origin
sk: zmeň počiatok

en: Graphics
sk: Tvary

en: Basic
sk: Základy

en: previous frame
sk: Predchádzajúca strana

en: stop playing
sk: zastav prehrávanie

en: closed
sk: Zavri

en: Sketch
sk: Náčrtok

en: call this my base graphic
sk: nazvi toto mojím základným tvarom

en: choose new graphic...
sk: zvoľ nový tvar...

en: restore base graphic
sk: obnov základný tvar

en: set as background
sk: nastav ako pozadie

en: holder for characters
sk: držiak na písmenká

en: Next page
sk: Nasledujúca strana

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Cancel
sk: Zruš

en: none
sk: Žiadny

en: Mines
sk: čiary

en: Mines:
sk: čiary

en: Time:
sk: Viackrát

en: Same
sk: Ulož

en: remove selection
sk: odstráň funkciu

en: pause
sk: zastavený

en:   New
sk:   Nový

en:   Play
sk:   Hraj

en: border color...
sk: farba okraja...

en: border style...
sk: šýl okraja...

en: border width...
sk: šírka okraja...

en: shadow color...
sk: farba tieňa...

en: set color
sk: farba pera

en: set rotation style
sk: štýl otáčania

en: bring to front
sk: presuň dopopredia

en: top
sk: stop

en: Choose a new graphic
sk: Zvoľ nový tvar

en: Collapse
sk: Zabaľ

en: Make a tile representing this object
sk: Vytvor dlaždičku, ktorá bude reprezentovať tento objekt.

en: Move
sk: Presuň

en: Move to trash
sk: Presuň do koša

en: Open a Viewer for me
sk: Otvor pre mňa prehliadač.

en: Paint background
sk: Nakresli pozadie

en: Paint new object
sk: Nakresli nový objekt

en: Pick up
sk: Uchop

en: Remove from screen
sk: Odstráň z obrazovky

en: Repaint
sk: Prekresli

en: Rotate
sk: Otáčaj

en: See the script for this button
sk: Ukáž skript tohto tlačidla

en: Set center of rotation
sk: Nastav stred otáčania

en: be locked
sk: zamknuté

en: collapse
sk: zabaľ

en: click here to get a menu with further options
sk: kliknutím zobrazíš zoznam ďalších nastavení

en: round corners
sk:  zaoblené rohy

en: resist being picked up
sk: odolný voči uchopeniu

en: move
sk: presuň

en: full screen off
sk: celá obrazovka

en: full screen on
sk: celá obrazovka

en: window colors...
sk: farba tieňa...

en: previous project
sk: predchádzajúci projekt

en: save
sk: ulož

en: save as...
sk: uložiť ako

en: go to next project
sk: choď na nasledujúci projekt

en: go to previous project
sk: choď na predchádzajúci projekt

en: save to a different server
sk: ulož na iný server

en: see if server version is more recent...
sk: pozri či je verzia servera novšia

en: show project hierarchy
sk: ukáž hierarchiu projektu

en: can't seem to find that project
sk: nevyzerá, že sa dá ten projekt nájsť

en: Select a project
sk: Vyber projekt

en: Choose a file
    to load
sk: Zvoľ súbor,
    ktorý načítať

en: unrecognized image file format
sk: nerozpoznaný formát obrázkového súboru

en: connect remote user
sk: pripoj vzdialeného užívateľa

en: disconnect all remote users
sk: odpoj všetkých vzdialených užívateľov

en: disconnect remote user
sk: odpoj vzdialeného užívateľa

en: local host address
sk: adresa lokálneho počítača

en: Pause
sk: zastavený

en: Play
sk: Zahraj

en: Stop
sk: Zastav

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Holder
sk: Držiak

en: Sound Recorder
sk: Záznamník zvuku

en: Text
sk: Testuj či

en: Trash
sk: Kôš

en: Supplies
sk: Inventár

en: color...
sk: farba...

en: play
sk: hraj

en: Yes
sk: Áno

en: pen color
sk: farba pera

en: pen size
sk: veľkosť pera

en: buttonUp
sk: tlačidloHore

en: decimal places...
sk: desatinné miesta...

en: send to back
sk: pošli dozadu

en: PUBLISH to a different server
sk: ZVEREJNI na iný server

en: PUBLISH (also saves a local copy)
sk: ZVEREJNI (uloží aj lokálnu kópiu)

en: full screen
sk: celá obrazovka

en: window color...
sk: farba tieňa...

en: clear pen trails
sk: zmaž všetky stopy pera

en: script
sk: skripty

en:  scripts:
sk: skripty

en: named
sk: názov
