eToys - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: use graphic as background
sk: použi tvar ako pozadie

en: use the graphic as the background for the desktop
sk: použi tvar ako pozadie celej pracovnej plochy

en: open a graphic file in a window
sk: otvor obrázkový súbor v okne

en: open graphic in a window
sk: otvor obrázok v okne

en: new size
sk: veľkosť pera
