eToys - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: This file's version ({1}) is higher than 
    the currently supported version ({2}). 
    It may contain features that are not supported 
    and it may not display correctly.
    Do you want to continue?
sk: Verzia tohto súboru ({1}) je vyššia ako práve podporovaná verzia ({2}). Môže obsahovať prvky, ktoré nie sú podporované a preto môžu byť nesprávne zobrazené. Chceš pokračovať?

en: open as Flash
sk: otvor ako Flash

en: open file as flash
sk: otvor súbor ako flash

en: Enter the Smalltalk code to execute:
sk: Vlož Smalltalk kód na spracovanie:

en: remove all actions
sk: odstráň všetky akcie

en: set custom action
sk: nastav užívateľskú akciu

en: add project target
sk: pridaj projektový cieľ

en: remove project target
sk: odstráň projektový cieľ

en: continue playing
sk: pokračuj v prehrávaní

en: play
sk: hraj

en: stop playing
sk: zastav prehrávanie
