eToys - en to si translation catalogue (36 entries)

en: PhonePad
si: දුරකථන පුවරුව

en: A device for dialing by tone.
si: නාදය අනුව අංකනය කිරීමේ උපකරණය.

en: Multimedia
si: බහුමාධ්‍ය

en: dial to...
si: අංකනය...

en: Phone number?
si: දුරකථන අංකය?

en: You should adjust 'cut off level' to find range well.
si: පරාසය සොයා ගැනිම සදහා ඔබ 'සීමා මට්ටම' ගළපා ගන්න.

en: FFT size (currently
si: FFT ප්‍රමාණය (වර්තමානයේ)

en: Sampling rate (currently
si: නියැදි කීරීමේ වේගය (වර්තමානයේ

en: WorldStethoscope
si: ජගත් වෙද නළාව

en: A device for analyzing phenomena as sounds
si: නාද වැනි සංසිද්ධි විශ්ලේෂණය සඳහා වූ උපාංගය

en: Menu
si: මෙනුව

en: Start
si: ආරම්භ කරන්න

en: Stop
si: නවතන්න

en: calibration
si: ක්‍රමාංකනය

en: cut off level
si: කපා හළ මට්ටම

en: Data
si: දත්ත

en: Signal
si: සංඥාව

en: Sonogram
si: ධ්වනිය

en: Spectrum
si: වර්ණාවලිය

en: hide adjustments
si: සැකසීම් සඟවන්න.

en: show adjustments
si: සැකසීම් පෙන්වන්න.

en: AC
si: ප්‍රත්‍යාවර්තන ධාරාව

en: Bias
si: නැඹුරුව

en: add a graph...
si: ප්‍රස්තාරය එක් කරන්න.

en: data
si: දත්ත

en: set FFT size
si: FFT ප්‍රමාණය යොදන්න

en: set sampling rate
si:  නියැදුම් ටිනාකම් යොදන්න

en: signal
si: සංඥාව

en: sonogram
si: ධ්වනිය

en: spectrum
si: වර්ණාවලිය

en: On
si: මත/උඩ

en: range finder mode
si: පරාස සෙවීමේ ක්‍රමය.

en: sort by frequency
si: සංඛ්‍යාත අනුපිළිවෙළට සකසන්න

en: sort by level
si: මට්ටම් අනුපිළිවෙළට සකසන්න.

en: AC
si: ප්‍රත්‍යාවර්තන ධාරාව

en: DC
si: ඍජු ධාරාව
