eToys - en to si translation catalogue (46 entries)

en:  height=
si:  උස =

en:  width=
si:  පළල =

en: height in pixels
si: උස පික්සල වලින්

en: keep ratio
si: අනුපාතය තබාගන්න.

en: width in pixels
si: පළල පික්සල වලින්

en: <unknown option>
si: <නොදන්නා විකල්පය>

en: Frame extent
si: රාමුවේ ප්‍රමාණය.

en: show time
si: වේලාව පෙන්වන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: the frame extent in pixels
si: රාමුවෙහි පික්සෙල් ප්‍රමාණය

en: the test image includes the time
si: පරීක්ෂණ පින්තූරයේ වේලාව අන්තර්ගතයි.

en: the type of the test image
si: පරීක්ෂණ පින්තූරයේ වර්ගය.

en: DEFAULT - The palette the camera liknes most
si: DEFAULT - කැමරාවට ආසන්න වර්ණ ඵලකය.

en: RGB24 - 24bit RGB
si: RGB24 -බිටු 24  RGB

en: RGB32 - 32bit RGB
si: RGB32 -බිටු 32  RGB

en: YUV420P - YUV 4:2:0 Planar
si: YUV420P - YUV 4:2:0  Planar

en: YUV422 - YUV422 capture
si:  YUV422 - YUV422 උපුටා ගැන්ම

en: Palette
si: වර්ණ ඵලකය

en: the palette of the test image
si: පරීක්ෂණ පින්තූරයේ වර්ණ ඵලකය

en: closed
si: වසා ඇත

en: no connected video device id: {1}
si: සම්බන්ධිත දර්ශක උපකරණ හදුනාගැනීම් අංකයක් නැත.

en: A player for video devices like cameras, video capturers, etc.
si: කැමරා, දර්ශක, උපුටාගණක වැනි උපකරණ සදහා ධාවකය.

en: Camera
si: කැමරාව

en: Multimedia
si: බහුමාධ්‍ය

en: 256 colors
si: පාට 256

en: 256 grays
si: අළුපාට 256 ක්

en: 4 grays
si: අළුපාට 4ක්

en: black and white
si: කළු සුදු

en: original
si: ප්‍රකෘති

en: configure video device
si: දර්ශක උපකරණය හැඩගස්වන්න.

en: reset statistics
si: සංඛ්‍යාත්මක දත්ත යළි පිහිටුවන්න.

en: start showing statistics (in Transcript)
si: සංඛ්‍යාත්මක දත්ත (පිටපතෙහි) පෙන්වීම අරඹන්න.

en: stop showing statistics (in Transcript)
si: සංඛ්‍යාත්මක දත්ත (පිටපතෙහි) පෙන්වීම නවත්වන්න.

en: the video device has not parameters to configure
si: දර්ශක උපකරණය හැඩගැස්වීම සදහා පරාමිතියන් නොමැත .

en: Video Device Configuration
si: දෘශ්‍ය උපාංගය හැඩගැස්වීම

en: Accept
si: අනුමත කරන්න

en: Cancel
si: අත් හරින්න

en: cancel changes made and close panel
si: සෑදූ වෙනස්කම් අවලංගුකර පැනලය වසා දමන්න.

en: keep changes made and close panel
si: සෑදූ වෙනස්කම් තබාගෙන පැනලය වසා දමන්න.

en:   Brightness ({1}%)
si: දීප්තිය ({1}%)

en:   Contrast ({1}%)
si: ප්‍රාභේදනය ({1}%)

en:  Auto Extent
si: ස්වයංක්‍රීය ප්‍රමාණය

en: Turn auto-extent on or off
si: ස්වයංක්‍රීය-ප්‍රමාණය සජීවී හෝ අජීවී කරන්න

en: Configure Video Device
si: දර්ශක උපකරණය හැඩගස්වන්න

en: press here to configure the video device
si: දර්ශක උපකරණය හැඩගැස්වීමට මෙතන press කරන්න.

en: Properties for {1}
si: {1} සඳහා වත්කම්
