eToys - en to si translation catalogue (27 entries)

en: If true, set http proxy automatically on startUp. Only works on MacOS X for now
si: සත්‍ය නම් http ප්‍රොක්සි ඉබේ ආරම්භ වීම සකසන්න. දැන් මැක් ඕඑස් (MacOS) X සඳහා පමණක් වැඩ

en: Host name or address?
si: ධාරක/හොස්ට් නම හෝ ලිපිනය?

en: Document could not be fetched
si: ලේඛනය ගෙන යා නොහැක

en: Retry\Give Up
si: නැවත උත්සහ කරන්න\ අත හරින්න

en: operation not supported
si: උදව් නොවූ මෙහෙයුම

en: Server responded: {1}
si: සේවාදායකය ප්‍රතිචාර දැක්වීම

en: Enter a new file name
si: නව ගොනු නාමයක් ප්‍රවේශ කරන්න

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
si: එම ගොනුව මත ලියන්න
    අනෙක් නම තෝරන්න
    අවලංගු කරන්න

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
si: {1} සඳහා උත්පතනය ({2}) සපල කර නොගනී.

en: (uploading {1}...)
si: (උත්පතනය කරමින්{1}...)

en: No projects found for your criteria
si: ඔබගේ නිර්නායක සඳහා ව්‍යාපෘති හමුවී නැත

en: Server responded
si: සේවාදායකය ප්‍රතිචාර දක්වයි

en: (uploading
si: (උත්පතනය කරමින්

en: An editor for the http proxy settings
si: http ප්‍රොක්සි settings සඳහා සැකසුම්කරුවෙක්

en: http proxy editor
si: http ප්‍රොක්සි සැකසුම්කරු

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
si: ප්‍රොක්සි සර්වරය නම්කළා: '{1}' port: {2}.

en: Stop using Proxy Server.
si: ප්‍රොක්සි සර්වරය භාවිතය නතර කරන්න.

en: Accept
si: අනුමත කරන්න

en: Accept the proxy settings
si: ප්‍රොක්සි සැකසුම් අනුමත නරන්න.

en: Cancel
si: අත් හරින්න

en: Cancel the proxy settings
si: ප්‍රොක්සි සැකසුම් නවතන්න

en: Port:
si: කවුළුව :

en: Server Name:
si: සර්වරයේ නම:

en: HTTP Proxy Editor
si: HTTP ප්‍රොක්සි සැකසුම්කරු

en: view this attachment
si: මෙම සම්බන්ධනය දර්ශනය කරන්න

en: view this image attachment
si: මෙම අනුරූප සම්බන්ධනය දර්ශනය කරන්න

en: \save this attachment
si: \මෙම සම්බන්ධනය සුරකින්න
