eToys - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
si: නොපවත්නා ගොනුවක් නැවත නම් කිරීමට උත්සාහ කරනවා

en: delete old version
    cancel
si: පැරණි වෙළුම ඉවත් කරන්න
    අවලංගු කරන්න

en: Failed to rename file
si: ගොනුව නැවත නම් කිරීමට අසමත් විය

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
si: ගොනුව නැවත නම් කිරීමට උත්සාහ ගන්න
    {1}
    සහ එය තවම පවතී.

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
si: සම්පූර්ණ ගොනුවේ අන්තර්ගත බාහිර Smalltalk කේතයන් ("chunk") හැඩතලයෙන් අන්තර්ගතවීමට කුමක් අපේක්ෂා කරන්නේද

en: fileIn entire file
si: ගොනු තුළ සම්පූර්ණ ගොනුව

en: filein
si: ගොනු තුළ

en: remove lfs
si: lfs ඉවත් කරන්න

en: remove line feeds
si: පෝෂණ මාර්ගය ඉවත් කරන්න

en: remove line feeds in file
si: ගොනුවෙහි පෝෂණ මාර්ගය ඉවත් කරන්න

en: create a new file
    choose another name
    cancel
si: නව ගොනුවක් සාදන්න
    වෙනත් නමක් තෝරන්න
    අවලංගු කරන්න

en: Enter a new file name
si: නව ගොනු නාමයක් ප්‍රවේශ කරන්න

en: {1}
    does not exist.
si: {1}
    නොපවතී

en: Could not delete the old version of that file
si: එම ගොනුවෙහි පැරණි වෙළුම මකා දමන්නට නොහැක

en: overwrite that file\choose another name\cancel
si: එම ගොනුව උඩින් ලිවීම කරන්න‍\වෙනත් නමක් තෝරන්න\අවලංගු කරන්න

en: Please close this to abort file opening
si: කරුණාකර  ගොනුව විවෘත කිරීම නවත්වන්නට මෙය වසා දමන්න

en: {1}
    already exists.
si: {1}
    මුළුමනින් ම පවතිනවා.

en: Cancel
si: අත් හරින්න

en: Choose another name
si: වෙනත් නමක් තෝරන්න
