eToys - en to si translation catalogue (10 entries)

en: browse state handler class
si: අත් පන්තියේ තත්ත්වය ගවේශනය කරන්න

en: clear log
si: ලොගය පවිත්‍ර කරන්න

en: start logging all but move and step events
si: සියල්ලටම ලොග්වන්න, නමුත් සිද්ධින් පියවර අනුව ගෙන යන්න

en: start logging event...
si: ‍ප්‍රවේශනයේ ක්‍රියාවලිය අරඹන්න..

en: start logging move events
si: සිද්ධි ගෙන යාම සඳහා ලොග්වීම අරඹන්න.

en: start logging step events
si: සිද්ධින්හි පියවර සඳහා ලොග්වීම අරඹන්න

en: stop logging all events
si: ප්‍රවේශ වන සියලු සිද්ධින් නවත්වන්න

en: stop logging event...
si: ප්‍රවේශවන සිද්ධින් නවත්වන්න

en: view log
si: ප්‍රවේශවීම දර්ශනය කරන්න

en: view state hierarchy
si: ධූරාවලි තත්ත්වය දර්ශනය කරන්න
