eToys - en to si translation catalogue (13 entries)

en: decompress to file
si: ගොනුවට මුදා හරිනවා.

en: install
si: ස්ථාපනය කරනවා

en: install into new change set
si: නව වෙනස් කිරීම් ස්ථාපනය කරනවා

en: install the decompressed contents of the file as a body of code in the image: create a new change set and file-in the selected file into it
si: මුදාහල පින්තූර කේත කළ ගොනු ආදිය ස්ථාපනය කරනවා. නව වෙනස් කිරීම් කට්ටලය සහ  තෝරාගත් ගොනුවෙහි ඇති ගොනුව සාදන්න.

en: file in the entire decompressed contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
si: සම්පූර්ණයෙන් අසම්පීඩනය කල ගොනුවෙහි අන්තර්ගතයේ, බලාපොරොත්තුවන ස්මෝල්ටෝක් (Smalltalk) කේත අන්තර්ගතය ඉවත්වූ ගොනුවෙහි (චන්ක් "chunk") හැඩතලය

en: fileIn entire file
si: ගොනු තුළ සම්පූර්ණ ගොනුව

en: filein
si: ගොනු තුළ

en: view decompressed
si: අසම්පීඩනය දර්ශනය කරන්න

en: {1}
    appears to be a compressed file.
    Do you want to uncompress it?
si: {1}
    සම්පීඩන ගොනුව ප්‍රකාශයට පැමිණෙනවා
    ඔබට එම අසම්පීඩනය අවශ්‍යද?

en: compress file
si: ගොනුව හකුළන්න.

en: compress file using gzip compression, making a new file
si: අසම්පීඩන ගොනුව යොදා ගනිමින් gzip සම්පීඩන, නව ගොනුව සාදන්න

en: Unzip a stream
si: ප්‍රවාහයක මහත් වේගය නවතන්න

en: Wrong CRC-32 (expected {1} got {2}) (proceed to ignore)
si: වැරදි CRC-32 (අපේක්ෂිත {1} ලබා ගත්තා{2}) (ඉදිරියෙහි නොතකා හරින්නට)
