eToys - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Instances of {1} do not respond to keyed accessing messages.
si: සිද්ධීන්ගෙන් {1} පිවිසිය හැකි යතුරු දමන ලද පණිවුඩවලට ප්‍රතිචාර නොදක්වන්න.

en: a stream
si: ප්‍රවාහය

en: Reading
si: කියවමින් පවතී

en: A Transcript is a window usable for logging and debugging; browse references to #Transcript for examples of how to write to it.
si: කවුළුවකට ලොග්වීමට සහ දෝෂ සෙවිමට ප්‍රයෝජනවත් වන පිටපතක්; සමුද්දේශ ගවේශණයට # පිටපත සඳහා එය ලියන්නේ කෙසේදැයි උදාහරණ

en: Transcript
si: පිටපත

en: The system transcript
si: පද්ධතියේ ප්‍රතිලේඛනය

en: Save method with style
    Save method simply
si: රීති ක්‍රමය අනුව සුරකින්න
     සරල ක්‍රමයට සුරකින්න

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
si: මුල්වරට මෙහි අඩංගු රීති ක්‍රමය අනුව (උදා: කළු අකුරු හෝ වර්ණ පෙළ ).
    සැබවින්ම ඔබට  රීති  තොරතුරු  සුරකිම අවශ්‍ය ද ?

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
si: වෙබ් බ්‍රවුසරයක් සොයා ගත නොහැකි ද?. දර්ශනය කරන්න
     පිටුව මූලාශ්‍රයක් ලෙස?

en: open a browser to view this URL?
si: මෙම URL  ‍එක දැක්වීම සඳහා බ්‍රවුසරයක් විවෘත කරන්නද?

en: View web page as source
    Cancel
si: වෙබ් පිටුව මූලාශ්‍රව දැක්වීම 
    අවලංගු කරන්න
