eToys - en to si translation catalogue (7 entries)

en: A broom to align Morphs with
si: මෝෆ ඒකේලි කිරීම සඳහා වූ මුස්න

en: Broom
si: මුස්නය

en: Graphics
si: චිත්‍රක

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
si: අනිකුත් මෝෆයන් ඒකේලි කිරීම සඳහා මාව අදින්න. වෙනත් මෝෆයන්හි නොවැදී මාව ගෙන යාම සඳහා  ෂිෆ්ට් යතුර සමග එක්ව  ඇදගෙන යන්න. මැදට ඒකේලි කිරීම සඳහා දෙවන මූසික බොත්තම ඔබා ගෙන අදින්න.

en: A broom to align shapes with
si: හැඩතල හරි කෙළින් තැබීමට යොදා ගන්නා ‍බොත්තම

en: Connector Broom
si: සම්බන්ධක බොත්තම

en: Connectors
si: සම්බන්ධකයන්
