eToys - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: The characters in my contents
ro: Primul obiect în cuprinsul meu

en: The first character in my contents
ro: Primul obiect în cuprinsul meu

en: The last character in my contents
ro: Primul obiect în cuprinsul meu

en: heading
ro: Citind

en: collections
ro: colecţii

en: first element
ro: primul element

en: The first object in my contents
ro: Primul obiect în cuprinsul meu

en: graphics
ro: Grafice

en: graphic
ro: Grafice

en: Graphic
ro: Grafice

en: resolution
ro: rezoluţie

en: Dial a telephone number
ro: Formează un număr de telefon

en: dial to
ro: cheamă

en: phonepad
ro: tastatura telefonului
