eToys - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: PhonePad
ps: تيليفون نالۍ

en: A device for dialing by tone.
ps: د غږ پر بنسټ دايروونکې يوه وزله.

en: Multimedia
ps: ګڼرسنۍ

en: dial to...
ps: ته...دايره کړئ

en: Phone number?
ps: د تيليفون شمېره؟

en: You should adjust 'cut off level' to find range well.
ps: ته باید د ښې کچې د موندلو لپاره "کچه لیرې کړئ" برابر کړې.

en: FFT size (currently
ps: د ایف ایف ټي کچه (دا مهال)

en: Sampling rate (currently
ps: د بېلګه کولو کچه (دا مهال)

en: WorldStethoscope
ps: نړۍ طبي غوږۍ

en: A device for analyzing phenomena as sounds
ps: یوه اله چې محسوس د غږونو په توګه جاجوي

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Start
ps: پیل

en: Stop
ps: بندول

en: calibration
ps: معلومول

en: cut off level
ps: کچه لرې کړئ

en: Data
ps: اومتوک

en: Signal
ps: سيګنال

en: Sonogram
ps: سونوګرام

en: Spectrum
ps: منظر

en: hide adjustments
ps: سماو پټ کړئ

en: show adjustments
ps: سماو وښيئ

en: AC
ps: ای سي

en: Bias
ps: تمایل

en: add a graph...
ps: يو کښنيز زيات کړئ...

en: data
ps: اومتوک

en: set FFT size
ps: ایف ایف ټي کچه وټاکه

en: set sampling rate
ps: د بېلګه کولو کچه وټاکه

en: signal
ps: سګنال

en: sonogram
ps: سونوګرام

en: spectrum
ps: منظر

en: On
ps: په

en: range finder mode
ps: د کچې اکر پلټونکی

en: sort by frequency
ps: پر فريکوينسي يې واڼئ

en: sort by level
ps: پر کچه يې واڼئ

en: AC
ps: ای سي

en: DC
ps: د ډومین کنټرولګر
