eToys - en to ps translation catalogue (48 entries)

en:  height=
ps:  وزن=

en:  width=
ps:  سور=

en: height in pixels
ps: لوړوالی په پکسلونو کې

en: keep ratio
ps: کچه وساته

en: width in pixels
ps: سور په پيکسلونو

en: <unknown option>
ps: <ناڅرګنده غوراوی>

en: Frame extent
ps: د چوکاټ وسعت

en: show time
ps: وخت ښودل

en: Type
ps: نمونه، ډول

en: the frame extent in pixels
ps: د چوکاټ وسعت په پيکسلونو کې

en: the test image includes the time
ps: په امتحاني انځور کې وخت شامل دی

en: the type of the test image
ps: د امتحاني انځور ډول

en: DEFAULT - The palette the camera liknes most
ps: افتراضي - هغه پالیټ چې کامره ورسره ډېر تړون لري

en: RGB24 - 24bit RGB
ps: ار جي بي۲۴ - ۲۴بیټ ار جي بي

en: RGB32 - 32bit RGB
ps: ار جي بي ۳۲ - ۳۲بیټ ار جي بي

en: YUV420
ps: وایي یو وي ۴۲۰

en: YUV420P - YUV 4:2:0 Planar
ps: وایي یو وي ۴۲۰ پي - وایي یو وي ۴:۲۰ مسطح

en: YUV422 - YUV422 capture
ps: وايي یو وي ۴۲۲ - وايي یو وي۴۲۲ نیول

en: YUYV
ps: وايي یو وايي وي

en: Palette
ps: د رنګونو تخته

en: the palette of the test image
ps: د امتحاني انځور د رنګونو تخته

en: closed
ps: تړلی

en: no connected video device id: {1}
ps: هيڅ پيوست شوې ويډيو وزله پيژند نشته: {1}

en: A player for video devices like cameras, video capturers, etc.
ps: يو چلوونکی د ويډيو وزلو لپاره لکه کامرې، ويډيو اخيستونکې، او نور.

en: Camera
ps: كامره

en: Multimedia
ps: ګڼرسنۍ

en: 256 colors
ps: ۲۵۶ رنګونه

en: 256 grays
ps: ۲۵۶ خړ

en: 4 grays
ps: ۴ خړ

en: black and white
ps: تور او سپين

en: original
ps: اصلي

en: configure video device
ps: د ويډيو وزله وسازوئ

en: reset statistics
ps: احصایې بیا وټاکئ

en: start showing statistics (in Transcript)
ps: احصایې ښودل پېل کړئ (په متن کې)

en: stop showing statistics (in Transcript)
ps: احصایې ښودل بند کړئ (په متن کې)

en: the video device has not parameters to configure
ps: د ويډيو وزله د سازولو لپاره ارزښتمنې نلري

en: Video Device Configuration
ps: د ويډيو وزلې سازونه

en: Accept
ps: منل

en: Cancel
ps: لغوه

en: cancel changes made and close panel
ps: جوړ شوي بدلونونه ړنګ او چوکاټ بند کړئ

en: keep changes made and close panel
ps: جوړ شوي بدلونونه وساتئ او چوکاټ بند کړئ

en:   Brightness ({1}%)
ps:   روڼتیا (}۱{ سلیز)

en:   Contrast ({1}%)
ps:   رڼښت (}۱{ سلیز)

en:  Auto Extent
ps:  خپلکاره وسعت

en: Turn auto-extent on or off
ps: خپلکاره-وسعت بل يا ګل کړئ

en: Configure Video Device
ps: د ويډيو وزله وسازوئ

en: press here to configure the video device
ps: د ويډيو وزلې سازولو لپاره دا ځای کېکاږئ

en: Properties for {1}
ps: ځانتياوې د {1} لپاره
