eToys - en to ps translation catalogue (60 entries)

en: Kindly edit the description
ps: مهرباني وکړئ وضاحت ایډیټ کړئ

en: arrowheads
ps: د غشو سرونه

en: arrows
ps: غشي

en: bottom center
ps: بېخ منځ

en: bottom left
ps: کیڼ بېخ

en: bottom right
ps: ښي بېخ

en: bottom to top
ps: له بېخه تر سره

en: bouncing
ps: خېزوهونکی

en: button down
ps: تڼۍ لاندې

en: button up
ps: تڼۍ پورته

en: center
ps: منځ

en: color
ps: رنګ

en: complex alt framed
ps: کړکیچ الټ جوړ شو

en: complex alt inset
ps: کړکیچ الټ په داخل کې

en: complex alt raised
ps: کړکیچ الټ راوچت شو

en: complex framed
ps: کړکیچ جوړ شو

en: complex inset
ps: کړکیچ داخل

en: complex raised
ps: کړکیچ راوچت شو

en: do not rotate
ps: مه یې چورلوه

en: dots
ps: ټکي

en: flip left right
ps: کیڼ ښي ته ورپوه

en: flip up down
ps: پورته کښته ورپوه

en: global rect
ps: عمومي متسطیل

en: global square
ps: عمومي څلورخوا

en: inset
ps: په داخل کې

en: justified
ps: همجوليز شوی

en: left center
ps: کیڼ منځ

en: left to right
ps: له کیڼه ښي ته

en: linear
ps: خوځنده

en: lines
ps: کرښې

en: local rect
ps: سیمه ییز مستطیل

en: local square
ps: سیمه ییز څلورخوا

en: log scale
ps: د اندازې بدلولو سجل

en: none
ps: هيڅ

en: raised
ps: اوچت شوی

en: right center
ps: ښي منځ

en: right to left
ps: ښي نه کیڼ ته

en: rigid
ps: سخت

en: rotate
ps: چورلول

en: shrink wrap
ps: غونجن راټولول

en: simple
ps: ساده

en: space fill
ps: ځای ډکول

en: stick
ps: سریښ

en: top center
ps: اوچت منځ

en: top left
ps: بره کیڼ

en: top right
ps: بره ښي

en: top to bottom
ps: د اوچت نه بیخ ته

en: while pressed
ps: کله چې کېکاږل شي

en: wrap
ps: نغاړل

en: decrease by
ps: لخوا کم

en: divisible by
ps: ویشل کیدونکي

en: increase by
ps: لخوا زیات

en: multiply by
ps: لخوا ګڼ شمېر

en: A tool for browsing the full protocol of an instance.
ps: د یوې بېلګې د بشپړ پروټوکول د لټون وسیله.

en: Instance Browser
ps: د بېلګې لټونګر

en: A tool for browsing the full protocol of a class.
ps: د یو ټولګي د بشپړ پروټوکول د لټون وسیله.

en: Lexicon
ps: ژبپوه

en: Choose a vocabulary
    blue = current
    red = imperfect
ps: یو ویي غوره کړه
    ابي = اوسنی
    سور = نابشپړ

en: decimal places...
ps: اعشاري ځایونه...

en: Lets you choose how many decimal places should be shown in readouts for this variable
ps: درته اجازه درکوي چې څومره اعشاري ځایونه باید دې بدلېدونکي‌ته په لوست کې وښودل شي
