eToys - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: If true, set http proxy automatically on startUp. Only works on MacOS X for now
ps: که ریښتیا وي. د ایچ ټي ټي پي پروکسي په اتوماتیک ډول د پېل کېدا سره وټاکه. اوس یواځې د ماکوس ایکس لپاره کار کوي

en: Host name or address?
ps: د کوربه نوم یا پته؟

en: Document could not be fetched
ps: لاسوند را نه وړل شو

en: Retry\Give Up
ps: بیاهڅه\پرېږده

en: operation not supported
ps: عمل چې ندی ملاتړ شوی

en: Server responded: {1}
ps: پالنګر ځواب ورکړ: }۱{

en: Enter a new file name
ps: د یوې نوې دوتنې نوم ورکړه

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
ps: په دغه دوتنه دپاسه ولیکه بل نوم غوره کړه لغو کړه

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
ps: لېښل لپاره د }۱{ بریالي نه شو (}۲{).

en: (uploading {1}...)
ps: (لېښل کېږي }۱{...)

en: No projects found for your criteria
ps: ستا د مقیاس کومه پروژه ونه موندل شوه

en: Server responded
ps: پالنګر ځواب ورکړ

en: (uploading
ps: (لېښل کېږي)

en: An editor for the http proxy settings
ps: د ایچ ټي ټي پي د پرکسي امستنې ایډیټور

en: http proxy editor
ps: ایچ ټي ټي پي‌پرکسي‌ایډیټور

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
ps: نوم شوی پرکسي پالنګر: '}۱{' درشل: }۲{.

en: Stop using Proxy Server.
ps: د پرکسي پالنګر کارول بس کړه.

en: Accept
ps: منل

en: Accept the proxy settings
ps: د پرکسي امستنې ومنه

en: Cancel
ps: لغوه

en: Cancel the proxy settings
ps: د پرکسي امستنې لغوه کړه

en: Port:
ps: درشل:

en: Server Name:
ps: د پالنګر نوم:

en: HTTP Proxy Editor
ps: ایچ ټي ټي پي پرکسي ایډیټور

en: view this attachment
ps: دا مل وګوره

en: view this image attachment
ps: دا د انځور مل وګوره

en: \save this attachment
ps: دا مل وساته
