eToys - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: background
ps: شاليد

en: use graphic as background
ps: کښنيز د شاليد په څير وکاروئ

en: use the graphic as the background for the desktop
ps: کښنيز د شاليد په څېر د سرپاڼې لپاره وکاروئ

en: import all images from here and subdirectories
ps: ټول انځورونه له دغه ځايه او څيرمه نوملړو څخه وارد کړئ

en: import subdirs
ps: څېرمه نوملړې واردې کړئ

en: Load all graphics found in this directory and its subdirectories, adding them to the ImageImports repository.
ps: په دې او کښته نوملړ کې موندل شوی ټول کښنيز کښته کړئ، هغه د کښنيز واردولو ساتن ځای ته ور زياتوي.

en: import all images from this directory
ps: ټول انځورونه له دې نوملړ څخه واردې کړئ

en: import dir
ps: نوملړ وارد کړئ

en: Load all graphics found in this directory, adding them to the ImageImports repository.
ps: په دې نوملړ کې موندل شوی ټول کښنيز کښته کړئ، هغه د انځور واردولو ساتن ځای ته ور زياتوي.

en: import
ps: واردول

en: Load a graphic, placing it in the ImageImports repository.
ps: يو کښنيز کښته کړئ، د انځور واردولو په ساتن ځای کې يې ځايوي..

en: read graphic into ImageImports
ps: کښنيز د انځور واردونکي ته ولولئ

en: open
ps: پرانېستل

en: open a graphic file in a window
ps: يوه کښنيزه دوتنه په يوې کړکۍ کې پرانيزئ

en: open graphic in a window
ps: يو کښنيز په يوې کړکۍ کې پرانيزئ

en: set background to a picture
ps: انځور ته شاليد وټاکئ

en: Bold
ps: زغرد

en: Italic
ps: ريوند

en: Narrow
ps: نری

en: Normal
ps: نورمال

en: StruckOut
ps: بهریې وولئ

en: Underlined
ps: لاندې کرښه ايستل شوې

en: Choose your font
ps: خپله ليکبڼه غوره کړئ

en: external font
ps: باندينۍ ليکبڼه

en: new size
ps: نوې کچه

en: change color...
ps: رنګ بدل کړئ...

en: new font name
ps: د ليکبڼې نوی نوم

en: emphasis
ps: ټينګار

en: Font styles and sizes
ps: د ليکبڼې ډولونه او کچې

en: Enter the point size
ps: د ټکي کچه وليکئ
