eToys - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
ps: د یوې ناموجودې دوتنې د نوم بدلولو هڅه

en: delete old version
    cancel
ps: زړه بڼه ړنګه کړه

en: Failed to rename file
ps: د دوتنې نوم بدلول ونشول

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
ps: یوې دوتنې ته د }۱{ نوم ورکولو کوښښ چې هغه لا د مخه موجود و.

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
ps: د دوتنې ټوله فشار کم شوې منځپانګه پکې ورننباسه. کومه چې ښایي د دوتنې د ایستلو ("ترنګ") بڼې د وړې خبرې په کوډ کې شامل وي

en: fileIn entire file
ps: ټوله دوتنه دننه کړه

en: filein
ps: دننه کړه

en: remove lfs
ps: اګرونه ترې لیرې کړه

en: remove line feeds
ps: د لیکو کتنې لیرې کړه

en: remove line feeds in file
ps: په دوتنه کې د لیکې کتنې لیرې کړه

en: create a new file
    choose another name
    cancel
ps: نوې دوتنه جوړه کړه
    بل نوم غوره کړه
    لغوه

en: Enter a new file name
ps: د یوې نوې دوتنې نوم ورکړه

en: {1}
    does not exist.
ps: }۱{ وجود نلري.

en: Could not delete the old version of that file
ps: د دغې دوتنې زړه بڼه یې ړنګه نکړای شوه

en: overwrite that file\choose another name\cancel
ps: په دغې دوتنې دپاسه ولیکه\بل نوم غوره کړه\لغوه

en: Please close this to abort file opening
ps: لطفاً دا د دوتنې د پرانستې د شنډولو لپاره بند کړه

en: {1}
    already exists.
ps: {1}
    دمخه شتون لري.

en: Cancel
ps: لغوه

en: Choose another name
ps: بل نوم غوره کړه
