eToys - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: browse state handler class
ps: د حالت سمبالوونکي پاړکی ولټوئ

en: clear log
ps: سجل پاک کړئ

en: start logging all but move and step events
ps: ټول سجلونه پېل کړئ مګر پر پېښو ګام واخلئ او ويې خوځوئ

en: start logging event...
ps: د خبراولونې پېښه پيل کړئ...

en: start logging move events
ps: د خوځېدو د پيښو خبرالونه پيل کړئ

en: start logging step events
ps: د خبرالونو د ګام پېښې پیل کړئ

en: stop logging all events
ps: د ټولو پيښو خبرالونه تم کړئ

en: stop logging event...
ps: د خبرالونې پيښه تم کړئ...

en: view log
ps: خبرال ووينئ

en: view state hierarchy
ps: د حالت مراتبو سلسله ووينئ
