eToys - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: decompress to file
ps: دوتنې ته یې فشار کم کړه

en: install
ps: ولګوه

en: install into new change set
ps: په نوي بدلون سیټ کې ولګوه

en: install the decompressed contents of the file as a body of code in the image: create a new change set and file-in the selected file into it
ps: د دوتنې فشار کم شوې منځپانګه د انځور د کوډ د جوړښت په توګه ولګوه: یو نوی بدلون سیټ جوړ کړه او غوره شوې دوتنه پکې ورننباسه

en: file in the entire decompressed contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
ps: د دوتنې ټوله فشار کم شوې منځپانګه پکې ورننباسه. کومه چې ښایي د دوتنې د ایستلو ("ترنګ") بڼې د وړې خبرې په کوډ کې شامل وي

en: fileIn entire file
ps: ټوله دوتنه دننه کړه

en: filein
ps: دننه کړه

en: view decompressed
ps: فشار کم شوی وګوره

en: {1}
    appears to be a compressed file.
    Do you want to uncompress it?
ps: }۱{ د فشار کم شوې دوتنې په ډول ښکاري.
    ایا ته غواړې چې فشار یې کم کړې؟

en: compress file
ps: دوتنه کېښکئ

en: compress file using gzip compression, making a new file
ps: د زیپ ککېښکلو په کارولو سره دوتنه کېښکه. نوې دوتنه جوړه کړه

en: Unzip a stream
ps: یو جریان بې زیپه کړه

en: Wrong CRC-32 (expected {1} got {2}) (proceed to ignore)
ps: ناسم سي ار سي-۳۲ (تمه د }۱{ وه ترلاسه یې }۲{ کړل) سترګې پرې پټې کړه)
