eToys - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Instances of {1} do not respond to keyed accessing messages.
ps: د {1} بيلګو لرونکو د کيلۍ لرونکې لاسرسي استوزو ته ځواب نه وايي.

en: a stream
ps: يو بهیر

en: Reading
ps: لوستل

en: A Transcript is a window usable for logging and debugging; browse references to #Transcript for examples of how to write to it.
ps: يو ټرانسکريپټ يوه کړکۍ ده چې د سجلونې او کړاوتمبونې لپاره کارول کيږي; اخځونه #ټرانسکريپټ ته د مثال په توګه: څرنګ ليکل کېږي ولټوئ.

en: Transcript
ps: ليکنه

en: The system transcript
ps: د غونډوال ليکنه

en: Save method with style
    Save method simply
ps: ليله په يو انداز وساتئ
    ليله په ساده انداز وساتئ

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
ps: دا لیله د لومړي ځل لپاره انداز لري (لکه زغرد یا رنګه متن).
    ایا تاسې ریښتیا د انداز معلومات محفوظول غواړئ؟

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
ps: د وېب لټوونکی پېدا نه شو.  پاڼه د سرچینې په توګه ګورئ؟

en: open a browser to view this URL?
ps: د دې يو آر ال د ليد لياره لټونګر پرانيزئ؟

en: View web page as source
    Cancel
ps: ګورتپاڼه د سرچينې په څير ووينئ
     ړنګ يې کړئ
