eToys - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: A broom to align Morphs with
ps: يوه جاړو د بڼو د پرليکون لپاره

en: Broom
ps: جاړو

en: Graphics
ps: كښنيز

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
ps: د نورو بڼو د لور د سمولو لپاره ما راکاږئ د نورو بڼو د اغېزمن کولو پرته ما د شفټ په کیلی سره وخوزوئ د منځونو د جوړولو لپاره ما د موږک په دویمه تڼۍ راکاږئ

en: A broom to align shapes with
ps: يوه جاړو چې بڼې ورباندې پر ليكه كړاى شي

en: Connector Broom
ps: پېوستوونكې جاړو

en: Connectors
ps: نښلونکي
