eToys - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: PhonePad
pl: Klawiatura telefonu

en: A device for dialing by tone.
pl: Urządzenie do wybierania tonowego.

en: dial to...
pl: połącz z...

en: Phone number?
pl: Numer telefonu?

en: You should adjust 'cut off level' to find range well.
pl: Powinieneś dostosować "poziom odcięcia", aby dobrze określić zakres.

en: FFT size (currently
pl: Rozmiar FFT (obecny

en: Sampling rate (currently
pl: Częstotliwość próbkowania (obecnie

en: WorldStethoscope
pl: Stetoskop Świata

en: A device for analyzing phenomena as sounds
pl: Urządzenie do analizy zjawisk jako dźwięków

en: calibration
pl: kalibrowanie

en: cut off level
pl: poziom odcięcia

en: Data
pl: Dane

en: Signal
pl: Sygnał

en: Spectrum
pl: Spektrum

en: hide adjustments
pl: ukryj ustawienia

en: show adjustments
pl: pokaż ustaienia

en: AC
pl: prąd przemienny

en: add a graph...
pl: dodaj wykres...

en: data
pl: dane

en: set FFT size
pl: ustaw rozmiar FFT

en: set sampling rate
pl: ustaw częstotliwość próbkowania

en: signal
pl: sygnał

en: spectrum
pl: spektrum

en: On
pl: Włączone

en: range finder mode
pl: tryb odległościomierza

en: sort by frequency
pl: porządkowanie według częstotliwości

en: sort by level
pl: uporządkuj według poziomów

en: AC
pl: prąd przemienny

en: DC
pl: prąd stały
