eToys - en to pl translation catalogue (45 entries)

en:  height=
pl:  wysokość=

en:  width=
pl:  szerokość=

en: height in pixels
pl: wysokość w pikselach

en: keep ratio
pl: zachowaj proporcje

en: width in pixels
pl: szerokość w pikselach

en: <unknown option>
pl: <nieznana opcja>

en: Frame extent
pl: Zakres ramki

en: show time
pl: pokaż czas

en: Type
pl: Typ

en: the frame extent in pixels
pl: rozmiar ramki w pikselach

en: the test image includes the time
pl: próbny obraz zawiera godzinę

en: the type of the test image
pl: rodzaj próbnego obrazu

en: DEFAULT - The palette the camera liknes most
pl: Wartość domyślna (paleta preferowana dla tej kamery)

en: RGB24 - 24bit RGB
pl: RGB24 - 24bity RGB

en: RGB32 - 32bit RGB
pl: RGB32 - 32bity RGB

en: YUV420P - YUV 4:2:0 Planar
pl: YUV420P - YUV 4:2:0 Planarny

en: YUV422 - YUV422 capture
pl: YUV422 - YUV422 przechwycenie

en: Palette
pl: Paleta

en: the palette of the test image
pl: paleta próbnego obrazu

en: closed
pl: zamknięte

en: no connected video device id: {1}
pl: urządzenie wideo nie jest podłączone: {1}

en: A player for video devices like cameras, video capturers, etc.
pl: Odtwarzacz dla urządzeń wideo, takich jak kamery, urządzenia przechwytujące filmy, itp.

en: VideoCamera
pl: Kamera wideo

en: 256 colors
pl: 256 kolorów

en: 256 grays
pl: 256 odcieni szarości

en: 4 grays
pl: 4 odcienie szarości

en: black and white
pl: czarny i biały

en: original
pl: oryginalny

en: configure video device
pl: konfiguruj urządzenie wideo

en: reset statistics
pl: resetuj statystyki

en: start showing statistics (in Transcript)
pl: rozpocznij pokazywanie statystyk (w Transkrypcji)

en: stop showing statistics (in Transcript)
pl: zatrzymaj pokazywanie statystyk (w Transkrypcji)

en: the video device has not parameters to configure
pl: brak parametrów do konfiguracji dla urządzenia wideo

en: Video Device Configuration
pl: Konfiguracja urządzenia wideo

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: cancel changes made and close panel
pl: anuluj zmiany i zamknij panel

en: keep changes made and close panel
pl: zapisz zmiany i zamknij panel

en:   Brightness ({1}%)
pl:   Jasność ({1})%)

en:   Contrast ({1}%)
pl:   Kontrast ({1}%)

en:  Auto Extent
pl:  Automatyczne rozszerzenie

en: Turn auto-extent on or off
pl: Włącz/wyłącz automatyczne rozszerzenie

en: Configure Video Device
pl: Skonfiguruj Urządzenie Wideo

en: press here to configure the video device
pl: kliknij tutaj aby skonfigurować urządzenie wideo

en: Properties for {1}
pl: Właściwości {1}
