eToys - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: operation not supported
pl: operacja niezgodna

en: Use the journal to delete entries
pl: Użyj dziennika, aby usunąć wpisy

en: Journal
pl: gazeta

en: make XO bundle
pl: utworzyć plik XO

en: wrap as an OLPC XO bundle
pl: zapakuj jako plik OLPC XO

en: Making bundle
pl: Tworzyć plik

en: Buddies
pl: Znajomi

en: untitled
pl: bez nazwy

en: Cannot open {1}
pl: Nie można otworzyć {1}

en: Inviting buddy ...
pl: zapraszanie znajomego ...

en: Joining activity ...
pl: Łączenie działań ...

en: Looking for shared activity ...
pl: Szukanie wspólnej działalności ...

en: Opening journal entry
pl: Otwieranie wejścia z kalendarza

en: Are you sure you want to quit Etoys?
    (the project will NOT be saved)
pl: Czy na pewno chcesz zamknąć Etoys?
    (projekt NIE zostanie zapisany)

en: Etoys Project
pl: Projekt Etoys

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Sugar Navigator Flap
pl: Karta nawigacji Bajtek.edu.pl

en: Find...
pl: Znajdź...

en: File Dialog
pl: Wyszukiwarka plików

en: The list of files and directories
pl: Lista plików i katalogów

en: Present a virtual display that approximates the actual OLPC display in resolution, centered within the actual Squeak display window.
pl: Przedstawia wirtualny wyświetlacz zbliżony do rzeczywistego wyświetlacza OLPC, w zgodności z wyświetlaczem Squeak.

en: Scale the Squeak display so that it appears to have the same resolution as an OLPC display.  If you resize the Squeak window to approximate the physical dimensions of the real OLPC display, this will result in an appearance that closely resembles the appearance on an OLPC screen.
pl: Dostosuj okno Squak aby osiągnęło tą samą rozdzielczość jak wyświetlacz OLPC.  Jeśli zmienisz wielkość okna Squeak aby przybliżała fizyczne wymiary rzeczywistego wyświetlacza OLPC, w rezultacie pojawi się obraz przypominający wyświetlacz OLPC.

en: Use the normal Squeak display, without applying any special scaling.
pl: Użyj normalnego okna Squeak bez stosowania specjalnego dostosowania.

en: Help
pl: Pomoc

en: FIND
pl: Znajdź

en: Find an entry in the Journal.  Hold mouse button down for further options.
pl: Znajdź wejście w dzienniku.  Przytrzymaj przycisk myszki aby uzyskać więcej opcji.

en: hide the tool bar
pl: ukryj pasek narzędzi

en: Keep a copy of the current project in the Journal. Hold mouse button down for further options.
pl: Zatrzymaj kopię projektu w dzienniku. Przytrzymaj przycisk myszy aby uzyskać więcej opcji.

en: PUBLISH IT!
pl: Publikuj!

en: Click here to choose your language.
pl: Kliknij tutaj aby wybrać twój język.

en: Make a painting
pl: Utwórz obraz

en: Enable sharing. When another user joins, you can exchange objects.
pl: Włącz udostępnianie. Kiedy dołączy się nowy użytkownik, możecie wymieniać się obiektami.

en: show the tool bar
pl: pokaż pasek narzędzi

en: Quit Etoys (with saving)
pl: Wyjdż z Etoys (zapiszj)

en: Undo the last change
pl: Cofnij ostatnią zmianę

en: Click here to toggle using the full screen.
pl: Kliknij tutaj aby włączyć tryb pełnoekranowy.

en: display mode
pl: tryb ekranu

en: Make a Badge
pl: Utwórz plik

en: My Neighborhood
pl: Moje sąsiedztwo

en: Private
pl: Prywatne

en: To start,
    click here
    to create
    a new
    painting.
pl: Kliknij aby rozpocząć rysowanie.

en: This is the name of current project.
    You can edit it as well.
pl: To jest nazwa bieżącego projektu.
    Jeśli chcesz, możesz ją edytować.

en: Supplies
pl: artykóły

en: Centered Virtual Extent
pl: Scentralizowana wielkość wirtualna

en: No Scaling
pl: nie w skali

en: Scaled Virtual Extent
pl: skala virtualnej wielkości

en: Full Screen
pl: Pełny Ekran

en: Or, click to see Supplies.  
    Choose an object or 
    choose the Object Catalog for more choices.
pl: Lub kliknij aby zobaczyć artykóły.  
    Wybierz obiekt lub aby mieć więcej 
    opcji wybierz Katalog Obiektów.

en: There are no QuickGuides installed
pl: Brak zainstalowanych Szybkich Przewodników

en: color...
pl: kolor...

en: destroy this flap
pl: zniszczyć okno

en: height...
pl: wysokość...

en: highlight color...
pl: podświetlony kolor...

en: use default gray look
pl: użyj domyślnie szarego wyglądu

en: use default green look
pl: użyj domyślnie zielonego wyglądu

en: Sugar Navigation Flap
pl: okno nawigacji Bajtek.edu.pl
