eToys - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: If true, set http proxy automatically on startUp. Only works on MacOS X for now
pl: Jeśli ustawiono, włącz http proxy automatycznie podczas włączenia komputera. Działa na razie jedynie na Mac OS X

en: Host name or address?
pl: Nazwa lub adres serwera?

en: Document could not be fetched
pl: Nie można załadować dokumentu

en: Retry\Give Up
pl: Spróbuj ponownie\Anuluj

en: operation not supported
pl: operacja nie jest obsługiwana

en: Server responded: {1}
pl: Odpowiedź serwera: {1}

en: Enter a new file name
pl: Wprowadź nową nazwę pliku

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
pl: nadpisz ten plik
    wybierz inną nazwę
    anuluj

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
pl: Wczytywanie {1} nie udało się ({2}).

en: (uploading {1}...)
pl: (wczytuję {1}...)

en: No projects found for your criteria
pl: Nie znaleziono projektów dla Twoich kryteriów

en: Server responded
pl: Odpowiedź serwera

en: (uploading
pl: (wczytuję

en: An editor for the http proxy settings
pl: Edytor ustawień dla http proxy

en: http proxy editor
pl: edytor http proxy

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
pl: Nazwa serwera proxy: '{1}' port: {2}.

en: Stop using Proxy Server.
pl: Zatrzymaj używanie serwera proxy.

en: Accept
pl: Potwierdź

en: Accept the proxy settings
pl: Potwierdź ustawienia proxy

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel the proxy settings
pl: Anuluj ustawienia serwera proxy

en: Server Name:
pl: Nazwa serwera:

en: HTTP Proxy Editor
pl: Edytor HTTP Proxy

en: view this attachment
pl: wyświetl ten załącznik

en: view this image attachment
pl: wyświetl załączone zdjęcie

en: \save this attachment
pl: \zachowaj ten załącznik
