eToys - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: unknown
pl: nieznany

en: A tool for sending messages to other Squeak users
pl: Narzędzie do wysyłania wiadomości do innych użytkowników Squeak

en: Text chat
pl: Czat tekstowy

en: IP address for chat partner
pl: Adres IP rozmówcy

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Send with Return?
pl: Wysłać i potwierdzić gdy zostanie odebrane?

en: Your message to:
pl: Twoja wiadomość do:

en: A tool for sending objects to other Squeak users
pl: Narzędzie do wysyłania obiektów innym użytkownikom Squeak

en: Fridge
pl: Lodówka

en: Changes between group mode and individuals
pl: Zmienia pomiędzy trybem grupowym i indywidualnym

en: the Fridge
pl: Lodówka

en: You currently are not listening and will not hear a reply.
    Shall I start listening for you?
pl: Obecnie nie nasłuchujesz i nie usłyszysz odpowiedzi.
    Czy zacząć nasłuchiwać?

en: A tool for receiving things from other Squeak users
pl: Narzędzie do odbierania rzeczy od innych użytkowników Squeak

en: Listener
pl: Słuchacz

en: Delete
pl: Usuń

en: Grab
pl: Nagraj

en: Morph from
pl: Morfa od

en: Click to START listening for messages
pl: Kliknij START aby odsłuchać wiadomości

en: Click to STOP listening for messages
pl: Kliknij, aby ZATRZYMAĆ odtwarzanie wiadomości

en: Incoming communications
pl: Przychodzące połączenia

en: receiving
pl: odbieranie

en: working
pl: przetwarzanie

en: A sign that you accept morphs dropped directly into your world
pl: Znak, że przyjmujesz morfy upuszone bezpośrednio do twojego świata

en: Welcome
pl: Witaj

en: My presence in this world means received morphs may appear automatically
pl: Moja obecność w tym świecie oznacza, że odebrane morfy mogą pojawiać się automatycznie

en: A tool for sending messages to several Squeak users at once
pl: Narzędzie do wysyłania wiadomości do kilku użytkowników Squeak jednocześnie

en: Text chat+
pl: Czat+ tekstowy

en: Who are you chatting with?
pl: Z kim rozmawiasz?

en: Click to edit participant list
pl: Kliknij, aby edytować listę uczestników

en: Multi chat with:
pl: Konferencja z:

en: A tool for collaborating with other Squeak users
pl: Narzędzie do współpracy z innymi użytkownikami Squeak

en: Badge
pl: Znaczek

en: Get his status now\Send my status now
pl: Pobierz jego status teraz\Wyślij mój status teraz

en: Last name:
pl: Nazwisko:

en: \Last message in:
pl: \Ostatnia wiadomość:

en: \Last status check at:
pl: \Ostatnie sprawdzenie statusu:

en: \Last status in:
pl: \Ostatni przychodzący status:

en: No connection to:
pl: Brak połączenia z:

en: Open a written chat with this person
pl: Otwórz rozmowę tekstową z tą osobą

en: See if this person is available
pl: Pokaż jeśli ta osoba jest dostępna

en: See this person's world (if he allows that)
pl: Pokaż świat tej osoby (jeśli na to pozwala)

en: Start telemorphic with this person
pl: Rozpocznij rozmowę telemorficzną z tą osobą

en: sending
pl: wysyłanie

en: Tell this person about the current project
pl: Powiedź tej osobie o bieżącym projekcie

en:  would like to see your desktop
pl:  chciałby zobaczyć twój pulpit

en:  would like to know if you are available
pl:  chciałby wiedzieć, czy jesteś dostępny

en: Request buffered Nebraska session
pl: Poproś o buforowaną sesję Nebraska

en: Quit
pl: Zakończ

en: Quit this Nebraska session
pl: Zakończ tą sesję Nebraska

en: Switch between 1x1 and scaled view
pl: Przełącz pomiędzy widokiem 1:1 i skalowanym

en: A button to start the Nebraska desktop sharing server
pl: Przycisk do uruchomienia serwera współdzielenia pulpitu Nebraska

en: NebraskaServer
pl: SerwerNebraska

en: Shutdown the server?
pl: Zamknąć serwer?

en: End Nebraska session
pl: Zakończ sesję Nebraska

en: Show more or less of Nebraska Status
pl: Pokaż mniej lub więcej statusu Nebraska

en: --clients--
pl: --klienci--

en:  Nebraska: {1} clients
pl:  Nebraska: {1} klientów

en: backlog:
pl: pozostałe:

en: <Nebraska not active>
pl: <Nebraska nieaktywne>

en: could not connect to server
pl: nie można połączyć z serwerem
