eToys - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: load all extension methods
pl: załaduj wszystkie metody rozszerzenia

en: load class category {1}
pl: załaduj klasę kategorii {1}

en: load class {1}
pl: załaduj klasę {1}

en: load method
pl: załaduj metodę

en: load protocol '{1}'
pl: załaduj protokół '{1}
