eToys - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: ** ERROR!  THIS SCRIPT IS MISSING **
pl: ** BŁĄD!  NIE MA TEGO SKRYPTU **

en: A place for text in a window.
pl: Miejsce na tekst w oknie.

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Ln of a nonpositive number,
pl: ln niedodatniej liczby,

en: Ln of negative number,
pl: ln ujemnej liczby,

en: log of a nonpositive number,
pl: log niedodatniej liczby,

en: logarithm does not exist
pl: logarytm nie istnieje

en: square root of negative number
pl: pierwiastek kwadratowy ujemnej liczby

en: Cannot truncate this number
pl: Nie można określić części całkowitej tej liczby

en: division by zero
pl: dzielenie przez zero

en: Factorial not defined for negative numbers
pl: Silnia nie zdefiniowana dla ujemnych liczb

en:  is not a number;
    please correct and try again
pl:  to nie jest liczba;
    popraw i spróbuj raz jeszcze

en: Default
pl: Domyślny

en: Other windows without color preferences.
pl: Inne okna bez ustawień kolorów.

en: inspect model
pl: sprawdź model

en: {1} has been deprecated. {2}
pl: {1} jest przestarzałe. {2}

en: MaybePutAnotherCategoryHere
pl: MożeDodaćInnąKategorięTutaj

en: Put the balloon help here
pl: Dodaj tutaj chmurkę pomocy

en: PutACategoryHere
pl: TutajDodajKategorię

en: PutFormalNameHere
pl: TutajDodajFormalnąNazwę

en: Instances of {1} are not indexable
pl: Wystąpienia {1} nie są indeksowane

en: File name?
pl: Nazwa pliku?

en: ClipboardText
pl: SchowekTekstowy

en: This object will always show whatever is on the text clipboard, in a scrollable pane.
pl: Ten obiekt zawsze będzie pokazywał co jest w schowku tekstowym, w przwijalnym panelu.
