eToys - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: This file's version ({1}) is higher than 
    the currently supported version ({2}). 
    It may contain features that are not supported 
    and it may not display correctly.
    Do you want to continue?
pl: Wersja tego pliku ({1}) jest wyższa niż 
    aktualnie obsługiwana wersja ({2}). 
    Może zawierać rozwiązania, które nie są obsługiwane 
    i mogą być nieprawidłowo wyświetlane.
    Czy chcesz kontynuować?

en: open
pl: otwórz

en: open as Flash
pl: otwórz jako Flash

en: open file as flash
pl: otwórz plik jako flash

en: Enter the Smalltalk code to execute:
pl: Wprowadź kod Smalltalk do wykonania:

en: remove all actions
pl: usuń wszystkie akcje

en: set custom action
pl: ustaw nową akcje

en: add project target
pl: dodaj cel projektu

en: remove project target
pl: usuń cel projektu

en: show compressed size
pl: pokaż skompresowaną wielkość

en: more smoothing
pl: bardziej wygładzone

en: turn off smoothing
pl: wyłącz wygładzanie

en: turn on smoothing
pl: włącz wygładzanie

en: make controls
pl: stwórz kontrolki

en: open sorter
pl: otwórz sortowanie

en: continue playing
pl: kontynuuj odtwarzanie

en: play
pl: odtwarzaj

en: stop
pl: zatrzymaj

en: stop playing
pl: zakończ odtwarzanie
