eToys - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
pl: Próba zmiany nazwy nieistniejącego pliku

en: delete old version
    cancel
pl: usuń poprzednią wersję
    anuluj

en: Failed to rename file
pl: Nieudana próba zmiany nazwy pliku

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
pl: Próbuję zmienić nazwę pliku na
    {1}
    i on już istnieje.

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
pl: wczytaj całą zawartość pliku, który powinien zawierać kod Smalltalk (w formacie "chunk")

en: fileIn entire file
pl: wczytaj cały plik

en: filein
pl: wczytaj

en: remove lfs
pl: usuń znaki LF

en: remove line feeds
pl: usuń znaki LF (line feed)

en: remove line feeds in file
pl: usuń znaki LF (line feed) w pliku

en: create a new file
    choose another name
    cancel
pl: stwórz nowy plik
    wybierz inną nazwę
    anuluj

en: Enter a new file name
pl: Wprowadź nową nazwę pliku

en: {1}
    does not exist.
pl: {1}
    nie istnieje.

en: Could not delete the old version of that file
pl: Nie można usunąć poprzedniej wersji tego pliku

en: overwrite that file\choose another name\cancel
pl: zastąp ten plik\wybierz inną nazwę\anuluj

en: Please close this to abort file opening
pl: Zamknij, aby przerwać otwieranie pliku

en: {1}
    already exists.
pl: {1}
    już istnieje.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Choose another name
pl: Wybierz inną nazwę
