eToys - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: browse state handler class
pl: przeglądaj klasę obsługi stanu

en: clear log
pl: wyczyść rejestr dziennika

en: start logging all but move and step events
pl: rozpocznij rejestrowanie wszystkiego oprócz ruchu i przebiegu zdarzeń

en: start logging event...
pl: rozpocznij rejestrowanie zdarzeń...

en: start logging move events
pl: rozpocznij rejestrowanie zdarzeń ruchomych

en: start logging step events
pl: rozpocznij rejestrowanie przebiegu zdarzeń

en: stop logging all events
pl: zatrzymaj rejestrowanie wszystkich zdarzeń

en: stop logging event...
pl: zatrzymaj rejestrowanie zdarzeń...

en: view log
pl: widok rejestru

en: view state hierarchy
pl: widok hierarchii stanu
