eToys - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: decompress to file
pl: wypakuj do pliku

en: install
pl: instaluj

en: install into new change set
pl: instaluj w nowym zestawie zmian

en: install the decompressed contents of the file as a body of code in the image: create a new change set and file-in the selected file into it
pl: instaluj zawartość wypakowanego pliku jako treść kodu w obrazie: stwórz nowy zestaw zmian i umieść go w wybranym folderze

en: file in the entire decompressed contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
pl: załaduj całą rozpakowaną zawartość pliku, który powinien zawierać kod Smalltalk w formacie pliku wyjściowego "chunk" ("fragment")

en: fileIn entire file
pl: załaduj cały plik

en: filein
pl: załaduj plik

en: view decompressed
pl: wyświetl wypakowane elementy

en: {1}
    appears to be a compressed file.
    Do you want to uncompress it?
pl: {1}
    wygląda na spakowany plik.
    Czy chcesz go rozpakować?

en: compress file
pl: kompresja pliku

en: compress file using gzip compression, making a new file
pl: pakowanie pliku przy użyciu kompresji gzip, tworząc nowy plik

en: Unzip a stream
pl: Dekompresja strumienia

en: Wrong CRC-32 (expected {1} got {2}) (proceed to ignore)
pl: Nieprawidłowe CRC-32 (oczekiwano {1} a jest {2}) (aby zignorować kontynuuj)
